+48 74 832 33 04 | +48 792 323 304 | +48 533 323 304
·
rejestracja@twojusmiech.pl
·
pon-pt: 8.00 - 20.00, sobota: 8.00 -14.00

O nas

Firma rodzinna

KILKA SŁÓW O NAS...

Centrum Stomatologiczne „Twój Uśmiech” istnieje od 1990 roku.
Jest prowadzone przez lekarzy stomatologów Edytę i Piotra Skrzyszewskich oraz Kamilę i Maję, ich córki.
Możemy pochwalić się 60 – letnią tradycją rodzinną.

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 5 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z komfortową poczekalnią.

Głównym celem młodego i wykwalifikowanego personelu jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Nieustannie szkolimy się u ekspertów z Polski i zagranicy, poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy umiejętności tak, by pracować według światowych standardów. Istotne jest dla nas, by pacjent bez stresu przychodził do gabinetu, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że strach przed bólem jest jedną z najczęstszych przyczyn unikania leczenia stomatologicznego. Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu gwarantującym pełną bezbolesność.

Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące swym zakresem stomatologię zachowawczą (leczenie ubytków próchnicowych ), pedodoncję (leczenie u dzieci) endodoncję (leczenie kanałowe), protetykę (korony, mosty, protezy), chirurgię stomatologiczną (usuwanie zębów, zabiegi chirurgiczne na dziąsłach, błonie śluzowej,kości,implanty), periodontologię (leczenie przyzębia i zmian na błonach śluzowych) i ortodoncję( leczenie wad zgryzu). Ponadto oferujemy zabiegi higienizacyjne (ściąganie kamienia, piaskowanie) i profilaktyczne.

Dysponujemy rentgenem stomatologicznym wykonującym zarówno zdjęcia pojedynczych zębów jak i całego uzębienia (panoramiczne), a także tomografem.

Skip to content